top of page

ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ОНЛАЙН

Якщо ви власник бізнесу і відповідально ведете власну справу, то, напевно, уже переконалися, що неможливо ніяк уникнути юридичних проблем та труднощів у ході щоденної діяльності. 

Незалежно від того, яку справу ви ведете, завжди потрібно вести постійну документацію щодо внутрішньої організації підприємства, трудових відносин зі своїми працівниками та трудового розпорядку. Разом з тим, багато складнощів виникають у відносинах із державою, пов’язаних, зокрема, із оподаткуванням, банківськими операціями та державними реєстраціями. Зрештою, вам постійно доводиться взаємодіяти з колегами-підприємцями, клієнтами та будь-якими іншими суб’єктами, укладаючи різні договори, ведучи переговори та іноді вирішуючи спори судовим шляхом.

Уся ця паперова рутина та юридичні нюанси постійно супроводжують вашу справу, забираючи багато вашого часу та зусиль, а також часто наражаючи вашу компанію на серйозні ризики.

Чудовий вихід у такій ситуації - покластися на досвідчених юристів. Команда нашого юридичного центру готова допомогти та супроводжувати вашу компанію на умовах абонентського обслуговування.

Юридичне обслуговування Київ

З нами надійніше!

Пакет юридичних послуг, які ми пропонуємо:

 1. Консультації з усіх юридичних питань, що виникатимуть в ході діяльності вашої компанії;

 2. Інформування про нововведення в законодавстві, що можуть стосуватися вашого бізнесу, у тому числі й оподаткування;

 3. Розроблення та складання внутрішніх документів вашої компанії, у тому числі статутних документів;

 4. Оформлення трудових правовідносин у вашому колективі;

 5. Укладення договорів (власне розроблення, або ж експертний аналіз договорів контрагентів);

 6. Ведення ділової переписки;

 7. Складання заяв, претензій та надання відповідей на зворотні звернення;

 8. Участь у переговорах на боці вашої компанії;

 9. Супровід при врегулюванні спорів в досудовому порядку;

 10. Захист вашої компанії в судовому процесі;

 11. Представництво вашої компанії як у державних, правоохоронних, муніципальних структурах, так і в комерційних організаціях;

 12. Індивідуальні консультації ТОП менеджменту

 13. VIP захист у кримінальних, адміністративних справах

 14. Інші питання, які Ви можете запросити

При формуванні вашого абонементу на обслуговування ми можемо обговорити та сформувати індивідуальний набір послуг, з урахуванням всієї специфіки роботи вашої компанії, куди включити й інші опції, які, можливо, не перелічені вище.

Чому Подільський юридичний центр?

Адвокати нашого юридичного центру, філії якого знаходяться в Києві Вінниці та Львові, дійсно підійдуть з розумінням до всіх ваших юридичних проблем. 

Маючи багаторічний досвід супроводження діяльності компаній, ми можемо оперативно, професійно та ефективно допомогти у будь-якій ситуації. 

Гарантуємо вам високоякісний рівень надання послуг, постійний зв’язок з фахівцями та якісні результати.

Все ще роздумуєте, чи не буде краще просто звертатися до наших адвокатів у разі потреби кожного разу окремо?

Звісно, не кожного дня потрібно врегульовувати юридичні суперечки та укладати договори. Але це не означає, що допомога юридичного спеціаліста не стає в нагоді. Постійний моніторинг юридичної сторони вашої компанії - надзвичайно важливий аспект вашої діяльності. 

 

Ми й самі ведемо бізнес, тому на відміну від юристів, що надають свої послуги разово, юридичний центр на абонентській основі зможе не тільки набагато швидше зрозуміти суть проблеми, а й першим її виявити, або навіть запобігти її виникненню.

Абонентське обслуговування значно зекономить ваш час та зусилля й однозначно допоможе усунути потенційні ризики та проблеми.

Ви чули що таке Управління інтелектуальною власністю? Що її не тільки потрібно оберігати, але на ній можна ще й заробляти! Усе Вам розповімо!

А тепер роздумуєте, чи не простіше найняти одного штатного юриста?

Дійсно, багато компаній на сьогодні вдаються до такого способу захищати свої інтереси. Втім, здійснюючи свій вибір на користь штатного юриста чи юридичної компанії, зверніть увагу на декілька нюансів. 

На практиці дуже складно знайти такого універсального спеціаліста, який би одночасно добре розбирався і в податковому, і фінансовому, і корпоративному, і трудовому праві, та міг із належною професійністю супроводжувати всю діяльність вашої компанії. Натомість, у юридичному центрі є одразу декілька досвідчених вузьконаправлених адвокатів, готових вирішувати всі правові труднощі, пов’язані з діяльністю вашої компанії, кожен у своїй вужчій спеціалізації.

Окрім того, штатний юрист - це працівник, для якого потрібне додаткове облаштування робочого місця, виплата відпусток, лікарняних. За такого працівника потрібно сплачувати немалі податки та Єдиний соціальний внесок. Подільський юридичний центр не піде у відпустку чи лікарняний, і гарантовано надаватиме послуги у будь-який час у будь-якій ситуації. Обираючи абонентське обслуговування, ви обираєте значно вищий рівень надійності. Юридичний центр може гарантувати допомогу у будь-якій ситуації із набагато меншими ризиками форс-мажорів чи несподіваних обставин.

Все ще сумніваєтесь?

Поставте запитання, що вас турбує прямо тут в ЧАТІ, або ж за номером телефону внизу.

Або просто заїжджайте на Каву та й усе обговоримо..)

bottom of page