top of page

ПОДАТКОВИЙ АДВОКАТ

Питання податкового регулювання - одне з найскладніших питань у ході ведення будь-якого бізнесу.


Для кожного підприємця надзвичайно важливо униикати або попереджати всі потенційні проблеми зі сфери оподаткування, а також бути готовим своєчасно та ефективно їх вирішувати.

 

Без юридичної допомоги розібратися з усіма нюансами зазвичай доволі складно

 

Звертайтеся до спеціалістів нашого Юридичного Центру! Усе обговоримо і обов'язково спробуємо Вам допомогти!

Documents and Blurred Business Men

ПОДАТКОВИЙ АДВОКАТ консультує та надає юридичну допомогу з будь-яких питань, що стосуються оподаткування:

 • Щодо податкового планування підприємства

Як обрати систему оподаткування? Які переваги та недоліки у загальній та спрощеній системах оподаткування? Як відстежувати власний податковий статус? Як структурувати доходи та витрати? Як стратегічно та поточно спланувати податкову політику для свого бізнесу?

 • Щодо уникнення сплати податків

Як уникнути чи мінімізувати юридичну відповідальність за ухилення від сплати обов’язкових податків та зборів? Що робити, коли безпідставно притягують до відповідальності за ст. 212 Кримінального Кодексу? Як досягти “податкового компромісу” у розумінні Перехідних положень Податкового Кодексу? Чи можна звільнитися від відповідальності, якщо Ви сплатили усі податки та збори?

 • Щодо проведення податкових перевірок

Вважаєте, що акт перевірки щодо Вас є незаконним та є підстави для його опротестування? Як проконтролювати правильність складання акту за результатами податкових перевірок? Як зробити заперечення на акт перевірки? Як оскаржити рішення державної податкової інспекції в адміністративному порядку? Що потрібно знати про податкові повідомлення-ріщення, порядок проведення позапланових виїзних перевірок та накладення адміністративно-господарських санкцій та пені у разі порушень? 

 • Щодо податкових справ у судах

Потрібен адвокатський захист у податкових справах у судовому процесі та на досудовій стадії? Вас притягують до відповідальності у кримінальному чи адміністративному провадженні? Ви хочете оскаржити дії фіскальних органів у судовому порядку?
 

КОМУ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПОДАТКОВОГО АДВОКАТА?

 • Фізичним особам:
  Ви можете поставити будь-яке запитання щодо подання декларації про майновий стан та доходи, щодо проблем із податковими органами, а також оскаржити неправильне податкове обтяження.

 • Фізичним особам-підприємцям:
  Ви можете звернутися за допомогою у веденні обліку доходів та витрат, оформленні підтверджуючих документів щодо походження товару, формування реєстрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності та інших документів, що пов'язані із обчисленням та сплатою податків і зборів. Також допомагаємо попередити винесення штрафів, консультуємо щодо проходження перевірок, оскаржуємо дії податкових органів тощо.

 • Юридичним особам:
  Звертайтеся у разі виникнення будь-яких труднощів у комунікації із фіскальними органами, потреби в побудові стратегії податкової політики підприємства, а також необхідності представництва прав та інтересів у судових органах. Ми домагаємося скасування незаконних актів, дій чи бездіяльності податкових органів.

 • Іноземним компаніям:
  Якщо Ви маєте предстацництво іноземної компанії в Україні, система оподаткування для Вас значно відрізнятиметься. Ми можемо проконсультувати з будь-яких питань міжнародного оподаткування, що Вас цікавлять, а також супроводжувати у будь-яких податкових процедурах, з якими Вам можливо доведеться стикатися в ході Вашої діяльності.

​Пам'ятайте, у будь-якій ситуації можна знайти вихід!
Якщо стикнулись із будь-якими труднощами у податкових питаннях, звертайтеся до наших адвокатів!
Консультуємо по телефону або через ЧАТ(внизу сторінки).

bottom of page