top of page

Сімені Спори. Медіація.
Сімейний адвокат

Щоб вирішити будь-який сімейний спір, зовсім не обов’язково йти до суду!

Потрібно розлучитися, поділити майно подружжя, усиновити дитину чи, може, стягнути аліменти але судова тяганина відштовхує через свою тривалість, та й не у всіх ситуаціях є ефективною?

 

Спеціалісти InLaw Boutique рекомендують вдатися до сімейної медіації! 

Family on Digital Tablet

 

 

Сімейна медіація - це альтернативний спосіб вирішення будь-яких спорів, який здійснюється за участі незалежної третьої сторони - медіатора, який допомагає покращити взаємодію між учасниками суперечки та прийняти справедливе і вигідне для всіх рішення.

У світовій практиці врегулювання конфліктів, а надто сімейних спорів, медіація уже довгий час користується великою популярністю. 

За статистикою, за допомогою медіації вирішення конфліктів досягається у 70‑80% випадків! При цьому, майже 90% учасників спорів, вдаючись до медіації, залишаються задоволеними результатами!

Чому варто обрати медіацію для врегулювання сімейних спорів?

  1. Швидкість та оперативність вирішення спорів. У середньому, сімейний спір між учасниками вирішується протягом 12 год!

  2. Конфіденційність. Гарантії конфіденційності будь-якої інформації, документів та нерозголошення конфлікту - одна з основних засад здійснення медіації, а в сімейних спорах забезпечення конфіденційності відіграє особливо важливу роль.

  3. Добровільна участь. Жодних повісток до суду! Лише взаємна добровільна згода на максимально ефективне вирішення спору. 

  4. Незалежність та безсторонність медіатора. Часто запорукою успішності медіації у сімейних спорах стає саме рівність сторін, яка гарантується незалежністю медіатора. Останній обов'язково уважно ставиться до всіх сторін і здатний побудувати конструктивний діалог між учасниками у нормальній сприятливій атмосфері.

  5. Самостійність. Ефективність медіація полягає в основному в тому, що кожна сторона може самостійно розробляти варіанти вирішення спору, плани на майбутнє, контролює результати переговорів, враховуючи інтереси не тільки сторін процесу, але й дітей;

  6. Зменшує завантаженість судів, а отже, знижує бюджетні видатки на утримання судової системи.

 

Все ще сумніваєтесь, чи варто вдатися до медіації для врегулювання сімейного спору?

Поставте запитання, що Вас турбує, у ЧАТі, або ж за телефоном нашого сімейного адвоката.

bottom of page