top of page

ЮРИДИЧНА АДРЕСА
з юридичним супроводом

Business-Lawyers.jpg

Ведете свій бізнес не в Києві, але потрібна столична прописка? Ваша компанія не має постійного офісу, а всі працівники виконують роботу з різних офісів, а то й узагалі через Zoom? Маєте будь-які труднощі із реєстрацією юридичної адреси вашої компанії?

 

 Зверніть увагу на пропозицію Подільського юридичного центру придбати нашу юридичну адресу офісу в Києві!

Для чого потрібна юридична адреса?

    Навіть якщо у фактичній адресі та єдиному офісі немає потреби, юридична адреса для кожної компанії – це обов’язковий необхідний ідентифікатор. Саме за юридичною адресою завжди здійснюється вся кореспонденція, комунікації з державними структурами, перевіряється документація та загалом проводиться контроль за діяльністю суб’єкта господарювання.

Чим вигідна адреса в Подільському юридичному центрі?

Із придбанням юридичної адреси у нашому центрі вам гарантовані:

  • Комплексність. Ви купуєте не лише формальну адресу, а й пакет пов’язаних юридичних послуг, у тому числі й поштове обслуговування вашого бізнесу, ведення офіційної документації та звітності, представництво вашої компанії перед державою. 

Ми можемо домовитися про той обсяг повноважень та обов’язків, який буде необхідний саме вам.

Про повний перелік послуг для компанії у Подільському юридичному центрі - читайте детальніше на сторінці  Абонентське обслуговування.

  • Зручність та простота. Так, замовивши юридичну адресу в нашій компанії, ви зможете позбутися численних бюрократичних проблем та передати їх на вирішення професійним юристам Подільського юридичного центру.

  • Безпечність. Це не буде адреса “масової реєстрації”, як це часто пропонується. Звичайна оренда офісного приміщення зазвичай супроводжується високими ризиками та постійними небезпеками при перевірках. Натомість Подільський юридичний центр подбає про захист інтересів вашої компанії у всякому разі. 

  • Надійність. Отримавши юридичну адресу в нашому офісі, ви можете розраховувати на консультацію наших спеціалістів на будь-якому етапі та постійне інформування про потенційні ризики та законодавчі нововведення.

  • Економія. Передавши частину технічних обов’язків нашому центру, ви значно зекономите свій час, зусилля та кошти.
     

Виникли додаткові запитання? Будемо раді відповісти на них по телефону або через ЧАТ внизу.

 

bottom of page