top of page

Екстрені Поїздки В Канаду | Дозвіл CUAET Під Час Війни | Міграційний Адвокат

З кожним днем війни західні держави спрощують процес приїзду українців. Так і Уряд Канади у зв’язку з військовою агресією росії впровадив спеціальний захід CUAET Що варто знати про такий захід українцям?Канадсько - український дозвіл на екстрені поїздки (CUAET) є одним із спеціальних заходів, які уряд Канади запровадив для підтримки народу України. Він пропонує українцям та членам їхніх сімей безкоштовний подовжений тимчасовий статус і дозволяє їм працювати, навчатися та залишатися в Канаді до тих пір, поки їм не стане безпечно повернутися додому.

Ця програма не є програмою біженства, призначена для українців та членів їхніх сімей, які хочуть тимчасово приїхати до Канади через війну, спричинену вторгненням росії в Україну, а потім повернутися додому, коли це буде безпечно.


Більше інформації щодо програм та спеціальних заходів впроваджених урядом Канади для українців в умовах війни Ви можете отримати за посиланнямПлата за CUAET для українців та членів їх сімей не враховується. Уряд Канади може запитувати особисту інформацію або вирішувати, чи маєте ви право на участь у CUAET.

Хто може подати заявку?

· громадян України

· члени сім'ї громадян України (можуть бути будь-якої національності)

Члени сім'ї визначаються як:

· подружжя;

· їхня дитина на утриманні;

· дитина на утриманні свого чоловіка/дружини/подружжя або;

· дитина на утриманні своєї дитини.

Переваги та особливості CUAET

Українці та члени їх сімей, які приїжджають до Канади з-за кордону

· можуть подати заявку на безкоштовну візу для відвідувачів і може бути дозволено перебувати в Канаді протягом 3 років;

· мають можливість безкоштовно подати заявку на відкритий дозвіл на роботу разом із заявою на візу, що дозволить їм знайти роботу якомога швидше

· їх електронна заява на візу буде оброблена протягом 14 днів після отримання повної заяви для стандартних, нескладних випадків

· вони звільнені від вимог Канади щодо вакцинації проти COVID-19, але повинні відповідати всім іншим вимогам охорони здоров’я для подорожей, таким як карантин і тестування.

· звільнені від проходження імміграційного медичного огляду, але може вимагатись пройти та оплатити медичний діагностичний тест протягом 90 днів після прибуття до Канади для перевірки на наявність інфекційних захворювань, про які повідомляється (рентген грудної клітки або відповідна альтернатива і аналіз крові)

Українці та члени їх сімей, які набувають або вже мають тимчасовий статус в Канаді

· можуть подати заяву про продовження свого статусу тимчасового резидента на термін до 3 років

· можуть виїхати та повернутися до Канади в будь-який час, поки діє CUAET

· можуть безкоштовно продовжити дозвіл на роботу або навчання

· мають право відвідувати початкову та середню школу

Усім українцям та членам їхніх родин

· буде скасовано більшість зборів за заявку та обробку, включаючи збір за заявку на візу, збір за збір біометричних даних, збори за заявку на дозвіл на роботу та навчання, а також продовження відвідувачів, а також збори за поновлення дозволу на роботу та навчання

· будуть мати пріоритет для обробки всіх своїх заявок у федеральному департаменті щодо іммігрантів

· можуть подати заявку на постійне проживання в рамках різноманітних імміграційних програм і потоків, якщо вони мають на це право.


Потребуєте юридичної консультації? Залишайте свої питання у ЧАТ!

80 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page