top of page

Перебування Та Легалізація Українців в Румунії Під Час Війни | Подільський Юридичний Центр

Багато відповідей на важливі питання, які можуть виникати в Українців, що виїхали або планують виїхати до Румунії, розміщені на Інтернет ресурсі https://dopomoha.ro/uk, посилання на який нам було любязно надане Європейською асоціацією кримінальних адвокатів (European Criminal Bar Association, ECBA)


Перебування в Румунії. Що потрібно знати. Важлива інформація українським біженцям.
Інформація для українців в Румунії

Ось питання, на які Ви можете знайти відповіді на вказаному вище Інтернет - ресурсі:

Хто і як може потрапити до Румунії? Які документи мені потрібно пред‘явити на кордоні, щоб в‘їхати до Румунії? Чи потрібен мені паспорт для в'їзду в Румунію? Чи можу я в'їхати в Румунію без документа, що посвідчує особу? Які документи мені потрібні для в’їзду в Румунію з дитиною/неповнолітнім? Чи потрібні неповнолітнім підписані документи від батьків для перетину кордону? Чи можуть неповнолітні без супроводу перетинати кордон без батьків? Чи пускають чоловіків до Румунії? Чи потрібен мені сертифікат про щеплення або дійсний ПЛР-тест на COVID-19, щоб в’їхати в Румунію? Що робити, якщо я втікаю від війни в Україні, але я не українець? Чи існують обмеження на в'їзд в Румунію для громадян Росії? Чи можу я взяти з собою тварину без довідки про щеплення від сказу або тварину, яка не має мікрочіпа/татуювання?

подорожі до/з, ситуація на кордонах Чи є в Україні підтримка для досягнення кордону? Які прикордонні пункти можна використовувати для перетину в Румунію? Як знайти безкоштовне житло в Румунії? Яка ситуація на прикордонних пунктах? (наприклад, час очікування, місця для покупки/отримання води та їжі) Чи є транспортні засоби від румунсько-українського кордону до місць, де пропонують прийом біженців? Чи можу я в’їхати до Румунії через Республіку Молдова? Де я можу знайти інформацію про в'їзд до Польщі?

отримання притулку Як довго я можу перебувати в Румунії, якщо я в'їду, не попросивши притулку? Як я можу подати заяву про надання притулку в Румунії? Що станеться після того, як я зроблю усну заяву про надання притулку? Що станеться після того, як я подав анкету про надання притулку? Які мої права як шукача притулку? Чи можуть мені відмовити у поданні прохання притулку? Як шукачу притулку, де я буду спати? Чи зобов’язаний я залишатися в притулку, наданому румунською владою? Скільки триває розгляд моєї заяви про надання притулку? Чи можу я покинути Румунію, поки розглядається моя заява про надання притулку? Де і як я можу отримати свою добову як шукач притулку? Куди я можу зателефонувати, якщо у мене виникнуть питання щодо процедури надання притулку в Румунії?


Якщо у Вас виникають питання, відповіді на які Ви не можете знайти, звертайтеся до нас просто зараз в ЧАТ. Консультації під час війни надаються безкоштовно.34 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page