top of page

Політика Конфіденційності Повинна Бути На Кожному Веб-сайті | InLaw Boutique

Політика конфіденційності - чому вона повинна бути на кожному веб-сайті


Захист персональних даних. Знайти адвоката. Поширеннят приватної інформації. Подати позов.


Політика конфіденційності - це документ, окрема сторінка на сайті, де пояснюється яку інформацію про відвідувача сайту, яким чином та з якою метою володілець сайту збирає, зберігає, використовує та поширює. В політиці конфіденційності обов’язково повинен бути повний перелік інформації яка збирається, зберігається, використовується та поширюється та на яку потрібна згода користувача.


Щодо якої інформації потрібна згода?

Згода потрібна на збір, зберігання, використання та поширення будь-яких персональних даних, тобто відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. До такої інформації відносять ім’я, адресу, номер телефону, e-mail, банківські дані та навіть IP та MAC адресу. Тож навіть якщо користувач не вводить самостійно свої дані на Вашому сайті - Ви все одно можете збирати їх, відповідно, Вам потрібна на це згода, а отже й політика конфіденційності.


Яка відповідальність?

В залежності від конкретного випадку за порушення законодавства про інформацію може бути накладено штраф від 1700 до 17000 гривень, а в разі заподіяння істотної шкоди внаслідок незаконного збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу - може бути застосовано арешт на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк

Якщо Ви зареєстровані на території ЄС або обробляєте дані громадян ЄС - на Вас розповсюджується Загальний регламент про захист даних (GDPR), за ним штрафи, в залежності від порушення, сягають 20 000 000 євро або до 4 % від загального глобального річного обігу за попередній фінансовий рік, залежно від того, яка сума є вищою.


Якщо у Вас є сайт та Ви все ще не маєте політики конфіденційності - саме час це виправити! Звертайтеся до нас за номером телефону +380 68 300 90 44, або у ЧАТ (внизу сторінки).Hozzászólások


bottom of page