top of page

Поранення Військовослужбовця. Частина 1. Фіксування | Військовий Адвокат

У серії публікацій розповімо, які доцільно буде зробити кроки, щоб правильно зафіксувати травму або поранення військовослужбовцю, щоб у подальшому не виникало питань при вирішенні питання про виплату одноразової грошової допомоги.

Крок І. Сповістити та задокументувати.

Розуміємо, що обставини отримання травми, поранення, контузії чи захворювання можуть бути різними, а інколи навіть вкрай неприйнятними для цього, але перше, що військовослужбовець має зробити - негайно повідомити про таке ушкодження здоров’я безпосередньому начальникові, який зобов’язаний направити хворого до медичного пункту частини(ст.ст. 12, 254 Статуту внутрішньої служби ЗСУ).


За можливості зібрати докази обставин отримання травми, поранення чи контузії. Такі докази мають підтверджувати: дату, час, місце отримання такого ушкодження та те, що воно отримане не у зв’язку з неправомірними діями військовослужбовця (наприклад через невиконання правил безпеки, не одягнені засоби особистого захисту, тощо).


Це буде в нагоді під час проведення військовою частиною службового розслідування за фактом отримання травми та при поданні документів для компенсації за ушкодження здоров’я.


Більше того, через бойові дії можливі випадки втрати, знищення чи пошкодження документів. Тому бажано підстрахуватись та мати при собі такі докази.Потребуєте юридичної консультації? Звертайтесь до нас у ЧАТ!

1 044 перегляди0 коментарів

コメント


bottom of page