top of page

Прийнятність Звернення До ЄСПЛ |Практика Євросуду

Фото автора: Михайло КозачукМихайло Козачук

У даному огляді висвітлимо деякі практичні висновки ЄСПЛ щоджо прийнятності звернення, обсягу розгляду фактів та юридичних аргументів.

Ne eat judex ultra et extra petita partium - суд не повинен виходити за межі вимог сторін. При цьому, в даному випадку petitum є зверненням, поданим заявником.

Формулювання статті 34 Конвенції вказує на те, що вимога чи скарга з точки зору Конвенції включає два елементи:

  1. Твердження про факти, тобто про те, що сторона, яка звертається є жертвою дії або бездіяльності. (Eckle v. Germany) від 15.07.1982, № 51)

  2. Юридичні аргументи, які лежать в основі тверджень про факти, тобто, що вказані дія чи бездіяльність потягли за собою порушення прав, визнаних Конвенцією

В силу принципу jura novit curia суд розглядав скарги за власною ініціативою у відповідності зі статтями чи пунктами, на які не посилалися учасники справи.

(Guerra and Others v. Italy від 19.02.1998)

Хоча неможливо абстрактно вказати на важливість юридичних аргументів, скарга завжди характеризується стверджуваними в ній фактами.


В деяких справах відсутність посилання заявників в національних органах на Конвенцію чи на юридичні доводи в тому самому або аналогічному контексті, засновані на законодавстві країни - відповідача, привели ЄСПЛ до висновку, що скарга, подана до Євросуду не відповідала скарзі, поданій в національні органи. За таких обставин вважалося, що заявники не вичерпали засоби юридичного захисту на національному рівні (Ahmet Sadık v. Greece від 15.11.1996)




Comentarios


Отримайте юридичну консультацію просто зараз!

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
Офіційний сайт Громадської організації "Держава і право", ГО "Держава і право" адреса, Контакти Громадська організація "Держава і право" в Вінниці або Києві, Як знайти Громадську організацію "Держава і право", Громадська організація Держава і право. Офіційний сайт громадської організації Держава і Право. Адреса ГО Держава і право. Знайти юриста для ловомоги військовослужбовцю. Юридична допомога військовослужбовцям Онлайн безкоштовно. Безкоштовна консультація військовослужбовців та членів їх сімей. Знайти військовго адвоката в Києві, Військовий адвокат по справам ОГД. Оскаржити висновок про відмову у виплаті одноразової грошової допомоги членам сімї загиблого військовослужбовця, Як отримати одноразову грошову допомогу по інвалідності, Військовій адвокати безкоштовна консультація, Справа про СЗЧ знайти хорошого військового адвоката для справи про самовільне залишення військової частини. Як добитися виплат від військової частини, стягнути заборгованість з військової частини по виплатам для військовослужбовця, Оскарження наказу про звільнення, консультація військового юриста ОНЛАЙН, поставити питання військовому адвокату, підготовка звернення до Європейського суду з прав людини, знайти адвоката по ЄСПЛ, Адвокат ЄСПЛ Київ, допомога у заповненні формуляра, кримінальний адвокат в Києві Соломянський район, Знайти хорошого військового адвоката в Києві, Не виплачують кошти, що робити, консультація сімї загиблого, Консультація військовослужбовців Безкоштовно поставити питання Онлайн, Чат з військовим юристом Онлайн, правова допомога військовим, Адвокат по трудовим спорам Київ, Київська область, Захист у справах Про Адміністративні правопорушення, Сімейні спори, знайти адвоката в Києві, Захист у справах про сімейні спори Трудові спори консультація онлайн, адвокат по трудовим спорам в Києві, знайти військового адвоката в Києві. Консультування військовослужбовців. Перерахунок військових пенсій, знайти адвоката в Києві по перерахунку військових пенсій, Адвокат для військових пенсіонерівАдвокат по екстрадиції в Києві, Екстрадиційна перевірка адвокат, Оскаржити висновок про екстрадицію
bottom of page