top of page
  • depravo

Відпустка Для Лікування Військовослужбовцю. Хто Направляє? | Військовий Адвокат

Набрав чинності Закон України, яким удосконалено питання оформлення документів та лікування військовослужбовців під час дії воєнного стану.

військовий адвокат, як отримати відпустку для лікуання, поранення лікування

Зокрема, внесеними змінами до Статуту внутрішньої служби ЗС України територіальні центри комплектування уповноважено направляти військовослужбовців до місця проходження відпустки для лікування.


Для того, щоб отримати відпустка для лікування військовослужбовцю, який відповідно висновку військово-лікарської комісії має право на отримання відпустки для лікування, потрібно звернутися з заявою до територіального центру комплектування (військкомат), який направить до місця проведення відпустки.


Аналогічно територіальні центри комплектування направляють військовослужбовців для оформлення документів на звільнення у разі визнання непридатними до військової служби.


Цим же законом передбачено, що при отриманні поранення внаслідок дій противника, службове розслідування проводити не потрібно. Довідка про обставини травми має бути складена упродовж пяти днів і направлена на адресу лікувального закладу або центру комплектування.


При цьому на період особливого періоду дозволено здійснювати направлення медичних документів в електронному вигляді, що мало би значно спростити процедуру отримання висноку ВЛК про причинний звязок поранення.


Нагадаємо також, що іншим законом дозволено створювати військово-лікарські комісії не лише у військових лікувальних закладах, але й при державних та комунальних закладах охорони здоров'я.


Якщо Ви потребуєте консультації військового юриста, задайте своє питання просто зараз в ЧАТ або телефоном.

144 перегляди0 коментарів
bottom of page