top of page

Який Розмір Одноразової Грошової Допомоги Членам Сімей Загиблого Військового? |Військовий Адвокат

В липні 2022 року були внесені зміни в Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо виплати одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців.

Законом встановлено, що розмір такої допомоги у разі загибелі військовослужбовця встановлюється Кабінетом Міністрів України.


Почали поширюватися чутки про те, що нібито цей розмір буде зменшено або буде визначатися Кабінетом Міністрів України.


На думку військового адвоката така інформація не відповідає дійсності, оскільки в лютому 2022 року постановою Кабінету Міністрів України такий розмір вже був встановлений на рівні 15 000 000 гривень і він досі не змінений.


Змінами до закону також врегульовано питання "хто має право на отримання одноразової грошової допомоги при загибелі військового". Це батьки загиблого, подружжя, діти до 18 років та утриманці.


Також важливі зміни щодо скасування дворічного терміну для отримання одноразової грошової допомоги при зміні групи інвалідності. Раніше період між встановленою первинною групою та наступною становив два роки. Тепер такого обмеження немає і кожен має право при встановленні наступної групи отримати доплату до раніше визначеної групи інвалідності.


Для отриамння детальнішої консультації або юридичного супроводу завжи можна звернутися в ЧАТ на сайті.

166 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page