top of page

Як Отримати Компенсацію Від Укрзалізниці за Дискомфорт Під Час Поїздки

Ми часто обираємо потяги Укрзалізниці, коли прямуємо на відпочинок чи їдемо по справах, і купуючи квиток, кожного разу розраховуємо на комфортну та приємну поїздку.


Втім, часто пасажирам доводиться стикатися під час поїздки із неякісним сервісом, дифскомфортом, неробочими кондиціонерами, недотриманням чистоти, порушеннями культури обслуговування, тощо.


Як діяти у випадках надання неякісних послуг? Що робити, коли, наприклад, кондиціонер, передбачений у вагонах люкс-класу, не робочий?


Передусім, варто спробувати врегулювати проблему одразу на місці. Для цього необхідно звернутися до провідника вагону, або ж начальника поїзду, із проханням з’ясувати питання та за можливості усунути несправності.


Якщо проблема не підлягатиме вирішенню одразу, Ви можете просити про компенсацію вартості квитка.


Якщо такі дії не дають результату, і працівники Укрзалізниці належно не реагують на Ваші скарги, Ви можете піти шляхом оскарження в судовому порядку.


Такі ситуації будуть підпадати від регулювання Закону України “Про захист прав споживачів”, який гарантує компенсацію з боку надавача послуг у разі надання неякісних послуг споживачеві, тобто пасажиру.


Для цього ще під час поїздки Вам варто зібрати необхідні докази та підтвердження фактів надання неякісних послуг. Так, потім можуть стати в нагоді будь-які фото, відео, аудіозаписи, в яких зафіксовані факти порушень. Можете зробити і по-сучасному: ввімкнути LIVE-трансляцію в будь-яких соцмережах, і у прямому зв’язку говорити із провідником про проблеми, з якими Ви стикнулися під час поїздки. Усі користувачі, що переглядатимуть таке відео, зможуть стати свідками в майбутньому судовому процесі.


Пам’ятайте, оскаржувати неякісне обслуговування не тільки можливо, а й необхідно у кожному випадку, оскільки лише активним реагуванням та піднесеним громадським духом ми зможемо добитися покращення якості наданих послуг.

Чим більше людей будуть звертатися і стягувати компенсації, тим кращими та комфортнішими ставатимуть поїздки в Укрзалізниці!


Дивіться детальніше – у відеосюжеті програми "Твій день":Потрібна консультація чи правова допомога з питань евакуації автомобіля? Звертайтеся до наших спеціалістів! Пишіть у ЧАТ (внизу сторінки) або телефонуйте за номером.


3 перегляди0 коментарів
bottom of page