top of page

300 000 грн Моральної Шкоди За Смерть На Виробництві | Верховний Суд | Адвокат По Моральній Шкоді

300 000 гривень в якості моральної шкоди: позиція Верховного Суду

Роботодавець зобов'язаний відшкодовувати моральну шкоду родичам або членам сім'ї працівника.


Відшкодування моральної шкоди. Адвокат


Верховний Суд підтвердив обов’язок роботодавця відшкодовувати моральну шкоду родичам або членам сім’ї працівника, завдану внаслідок каліцтва, іншого ушкодження здоров’я або смерті особи на виробництві.

Вимогу Особи про відшкодування моральної шкоди, яку вона понесла у зв’язку зі смертю матері від нещасного випадку задовольнив та зобов’язав роботодавця виплатити 300 000 гривень.

За обставинами цієї справи, внаслідок нещасного випадку на виробництві загинула працівниця. ЇЇ дочка звернулася до Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області з позовом до роботодавця матері про відшкодування моральної шкоди, завданої смертю матері внаслідок нещасного випадку на виробництві.

Позов мотивований тим, що внаслідок смерті матері Особі завдано моральної шкоди, душевних страждань, а її нормальні життєві зв'язки були знищені. Перелічені негативні явища викликають переживання, страждання, стрес, депресію.

Позовні вимоги було задоволено. Суд зобов'язав роботодавця виплатити відшкодування моральної шкоди. З таким рішенням суду першої інстанції погодився і апеляційний суд. За касаційною скаргою роботодавця справу було передано на розгляд до Верховного Суду.

Останній касаційну скаргу роботодавця залишив без задоволення, зазначивши у своєму рішенні, що обов’язок відшкодовувати моральну шкоду заподіяну каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю особи від нещасного випадку на виробництві лежить саме на роботодавцеві.

Зі своєї сторони хочемо зазначити, що отримати відшкодування моральної шкоди можливо у судовому порядку.

У такому випадку доречно звернутися по допомогу до досвідченого адвоката, щоб правильно скласти позовну заяву, враховуючи всі нюанси законодавства та судової практики.


Ви стикнулися з схожою ситуацією і бажаєте отримати компенсацію? Маєте сумніви щодо свого права на відшкодування моральної шкоди?

Поставте своє питання нашому адвокату!


Виникли запитання? Телефонуйте на номер, або пишіть в ЧАТ (внизу сторінки). Будемо раді Вам допомогти!


Знайти нас можна також за адресами: м. Вінниця, вул. Визволення 2, або м. Київ, пл. Солом’янська, 2.20 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page