top of page

Шахраї полюють на твоє Доменне ім'я та Платіжні дані


Сучасний світ Інформаційних технологій та Великих Даних вимагає бути пильними з Інтелектуальною власністю, яка належить Вам чи Вашому бізнесу.

Коротко про деякі види шахрайства розповімо у цьому пості.

  • Слідкуйте за строками дійсності доменного імені Вашого сайту або усіх доменних імен усіх сайтів Вашого бізнесу.

Шахрайство полягає у тому, що доменне ім'я має визначений строк дії, на який його заброньовано Вашою оплатою. Наприкінці цього строку Ви можете продовжити його дію, завчасно оплативши. Якщо ж Ви цього не зробите, у день закінчення строку бронювання доменного імені за Вами, воно у лічені секунди буде викуплене сторонніми особами. Відповідно Ви вже не зможете ним користуватися і з великою ймовірністю втратите свої теперішніх та потенційних клієнтів. Вам необхідно буде переробляти банери та візитки, та чимало інших неприємностей.

Через деякий час Вам запропонують все ж викупити це доменне ім'я, але вже за у рази більшу суму.

Контроль за недоторканістю інтелектуальної власності важливий!

  • Передбачаєте, що буде розширювати свій бізнес – бронюйте заздалегідь схожі доменні імена, щоб унеможливити їх блокування сторонніми особами, блокувати створення схожих з Вашим сайтів.

Якщо Ваш сайт стане популярним (за цим з моменту створення слідкують шахрайські Боти), одразу почнеться полювання на Вашу інтелектуальну власність. Якщо ж вона не захищена у найпростішому випадку доведеться докладати більших зусиль для відновлення порушеного Вашого права. У гіршому випадку можна втратити все.

Будьте пильними - недобросовісні конкуренти поруч!

  • На електронну адресу надходить лист про те, що терміново необхідно оплатити кошти на продовження строку дії доменного імені.

Приходить лист із зазначеним Deadline, словами «Останнє нагадування» як правило сьогодні, що Вам необхідно оплатити певну суму за продовження дії доменного імені, яке належить Вам. Для зручності навіть наявні посилання для сплати Онлайн. Розраховано на те, що «…Я ж цими святами зовсім забувся!!!».

Чому шахрайство?

  1. 1. Якщо Ви оплатите за таким повідомленням-рахунком, можливо Ваше доменне ім'я і буде продовжене, але навряд чи воно належатиме й надалі Вам

  2. Сума оплати як правило в рази більша ніж та, яку Ви би мали сплатити в дійсності

  3. Строк дії Вашого доменного імені насправді ще мабуть має не один день терміну дії

  4. Дані Вашого рахунку опиняться в руках шахраїв!

Управління нематеріальними активами повинно бути в професійних надійних руках!

Про шахрайські дії та загрози, які існують

перед Інтелектуальною власністю бізнесу, розповідатимемо й надалі, але хотілось би зауважити, що в надійних руках відповідних юристів-менеджерів Інтелектуальна власність Вашого бізнесу буде не лише захищена, а й може приносити чималі прибутки про які Ви навіть не підозрюєте. Для цього проводимо Аудит Інтелектуальної Власності в рамках Управління інтелектуальною власністю

Процвітання Вашому бізнесу!

21 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page